Ozdobne broszki hurt

Broszka rypsowa kokardka; MYG976 Nowość
MYG-976
Broszka biedronka; MYG8663 Nowość
MYG-866-3
Broszka liść; MYG1332 Nowość
MYG-1332
Broszka piesek z perłą; MYG8651 Nowość
MYG-865-1

Hurtownia Hurt Miju oferuje broszki o nietypowym i nowoczesnym wzornictwie. Ozdobne broszki wykonane są z metalu nieszlachetnego. Oferujemy broszki pokryte kolorową emalią i złotą lub srebrną powłoką, zdobione błyszczącymi cyrkoniami oraz broszki plastikowe. W podstawowym asortymencie posiadamy kolorowe broszki z motywem owadów, zwierząt, owoców, kwiatów lub postaci z kreskówek i inne.

Ozdobne broszki z artystycznym zacięciem

Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i sprowadzać nowoczesne wzory, które przykuwają uwagę. Broszki te mają artystyczny charakter, który w połączeniu z nietypowym wzorem doskonale sprawdzą się jako dodatek do każdej części garderoby, a bogata gama kolorystyczna sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Broszki w ofercie naszej hurtowni

Naszą ofertę dostosowujemy do potrzeb wszystkich Klientów, dlatego w naszym asortymencie posiadamy broszki różnej wielkości od 20 mm do 100 mm. Produkty są sprzedawane na sztuki lub w paczkach po 20 szt. Broszki są odporne na zarysowania i uszkodzenia, dzięki czemu nie tracą swych właściwości i można ich używać wielokrotnie.

Filtry
7PLN 30PLN
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?