Filmiki i prezentacje

Prezentacja taśm dostępnych w MIJU 

W naszym sklepie znajdziesz wiele rodzajów taśm ale również inspiracji. Sprowadzamy najlepszej jakości taśmy. Importujemy dodatki zgodnie z trendami modowymi, dbamy o aktualizację asortymentu, tak, by niczego w nim nie brakowało.
Taśmy to jeden z naszych podstawowych asortymentów. Realizujemy indywidualne zamówienia np. z logo firmy. Zapraszamy do współpracy firmy odzieżowe i projektantów mody. 

       
Taśmy dziane, rypsowe i taśmy z napisami
Taśmy skórzane, z ćwiekami, cekinami i dżetami oraz przestrzenne 3D

Taśmy z ćwiekami - totalny hit
Taśma rypsowa ma bardzo szerokie zastosowanie. Posiada wysokie walory wytrzymałościowe nie tracąc przy tym walorów estetycznych. Może być zastosowana zarówno do odzieży jak i tekstyliów czy w przemyśle meblarskim.
167579836_4609721055721067_2464885813811987403_n


Prezentacja nowości zamków

Kolejna porcja nowości od MIJU. Bardzo zróżnicowany asortyment pod kątem zamków. Znajdziecie u nas różne długości suwaków. Najkrótszy to 16 cm i jest nierozdzielczy, kolejne to 50, 55, 60, 70, 80, 90 a nawet 110 cm. Te z kolei są rozdzielcze. Posiadamy zamki na czarnych taśmach, białych, ecru i transparentnych. Wszystkie nasze zamki mają plastikowe ząbki a maszynki są metalowe.
W MIJU znajdziecie klasyczne czarne zamki ale również bardziej wyimaginowane. Największym zainteresowaniem cieszą się zamki z literkami - te są dostępne w dwóch wariantach. Pierwsze to z alfabetem a drugie z napisem "love". Te suwaczki dostaniecie u nas w wersji taśmy beżowej lub czarnej a literki mogą być złote, srebrne lub w kolorze różowego złota. 
Kolejne to zamki "szachownica", naprzemiennie barwione kwadraciki na złoto i czarno lub srebrno i czarno. Ten rodzaj suwaka dostępny jest tylko na czarnej taśmie. 
Innymi są zamki tęczowe lub inaczej cieniowane -  oczywiście mamy tu na myśli taśmę. Te dostępne są w 3 kolorach. Zamki o sportowym wyglądzie z plastikowymi ząbkami. Mamy również zamek, który ma kolorowe ząbki na białej taśmie lub transparentnej. 
Do naszych propozycji należą również zamki klasyczne na białej, beżowej i czarnej taśmie z ząbkami w złotym lub srebrnym kolorze. 
Jak widzicie nasza oferta jest naprawdę bogata, a to tylko część tych zamków bo tutaj prezentujemy dla Was nowości.