Naszywki na ubrania - bluzki, kurtki, spodnie

Prezetowane ceny są detaliczne

Naszywki na ubrania oferowane w sklepie Miju to wysokiej jakości aplikacje, które można zastosować na wiele sposobów. W dzisiejszych trendach mody wszelkiego rodzaju aplikacje, takie jak naszywki są stosowane, aby uzyskać wyrazisty efekt i podkreślić jedyny w swoim rodzaju styl użytkownika. Różnorodność naszywek na ubrania, którą oferujemy pozwala wybierać z wielu atrakcyjnych wzorów.

Naszywki na ubrania z różnych materiałów

Posiadamy w naszej ofercie naszywki z nadrukiem, naszywki haftowane, naszywki cekinowe a także naszywki termiczne, które mogą posłużyć jako łatka. Podążając za trendami modowymi proponujemy efektywne motywy. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się aplikacje 3D, które są naszywkami piankowymi.

Zastosowanie naszywek na ubrania

Naszywki są bardzo popularne w zdobieniu kurtek, bluz czy spodni. Nadają bardzo młodzieżowy look i podkreślają nonszalancki klimat. Zwykła bomberka czy bluza może się stać ciekawa wizualnie, a drobne uszkodzenia na Twoim ulubionym T-shircie można w prosty sposób zakryć.
Naszywki mogą również stanowić element dekoracyjny domowych tekstyliów. Oferowane w naszym sklepie naszywki doskonale sprawdzą się jako ozdoba poduszki i nadadzą artystyczny charakter Twojemu wnętrzu.

Naszywki na ubrania dziecięce

Pamiętamy również o najmłodszych. Naszywki na ubranka dla dzieci - chłopców i dziewczynek.
W sklepie Miju znajdziesz również naszywki na ubranka dla dzieci w szerokim wyborze. Naszywki materiałowe z dziecięcym nadrukiem, aplikacje flokowane, motywy zwierzątek i naszywki cekinowe podkreślą styl młodej damy oraz rozweselą jej codzienną odzież.

Unikalne naszywki od Miju

Dla kogo? Dla każdego! Oferujemy różne warianty kolorystyczne i bardzo szeroki wybór wzorów. To od Ciebie zależy i od Twojej wyobraźni w jaki sposób wykorzystasz nasze aplikacje. Jeśli jesteś osobą, która tworzy hobbistycznie kupisz nasze aplikacje w detalu natomiast jeśli tworzysz wielkie produkcje zapraszamy do zakupów hurtowych.
Filtry
Naszywki
1PLN 18PLN
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?